Innowacyjne kamery kopułkowe Dahua – najciekawsze funkcje

0
473

Zaawansowane algorytmy redukcji szumów czy przetwarzania obrazu to aspekty, na które warto zwrócić uwagę, wybierając elementy systemu monitoringu wizyjnego. W artykule przedstawiamy najciekawsze funkcje, jakimi cechują się innowacyjne kamery kopułkowe Dahua.

Marka Dahua to doświadczony dostawca kamer kopułkowych i tubowych oraz profesjonalnych rejestratorów do monitoringu. Oferowane przez producenta urządzenia charakteryzują się solidnym wykonaniem i obecnością innowacyjnych funkcji. Użytkownicy doceniają sprzęt za prostotę montażu i niezawodność. W artykule przyjrzymy się szerzej najciekawszym cechom użytkowym kamer Dahua oraz ich najważniejszym parametrom. Zapraszamy do lektury!

Spis Treści

Na jakie funkcje kamer kopułowych firmy Dahua warto zwrócić uwagę?

Produkty wymienionej w tytule marki oferują szereg praktycznych funkcjonalności, które pozytywnie wpływają na jakość rejestrowanego obrazu. Na jakie funkcje kamer kopułowych firmy Dahua warto zwrócić uwagę?

 • Cyfrowa redukcja szumów – funkcja 3D DNR (Digital Noise Reduction) umożliwia eliminację występujących na rejestrowanym obrazie szumów oraz zakłóceń.
 • Szeroka dynamika obrazu – Digital Wide Dynamic Range, czyli technologia True WDR to rozwiązanie zapewniające poprawę widoczności zbyt ciemnych lub zbyt jasnych obszarów.
 • Elektryczny silnik ZOOM – motozoom umożliwia swobodną kontrolę zbliżenia obiektywu, a także kąta widzenia przez operatora kamery kopułkowej Dahua.
 • Automatyczna regulacja wzmocnienia – zautomatyzowana funkcja AGC (Automatic Gain Color) reguluje kolory w dynamicznie zmieniających się warunkach oświetleniowych.
 • Automatyczny balans bieli – znana z cyfrowych lustrzanek funkcja AWB w pełni automatycznie dostosowuje balans koloru białego do panującego oświetlenia.
 • Mechaniczny filtr podczerwieni – funkcja ICR doskonale poprawia jakość obrazowania w słonecznie dni, odbijając światło w spektrum pasma podczerwonego.
 • Kompensacja światła – algorytmy BLC oraz HLC kompensują silne światło punktowe oraz rozłożenie światła na pierwszym i drugim planie poprawiając jakość obrazu video.

Wysokiej klasy kamery kopułowe firmy Dahua to produkty o uniwersalnym zastosowaniu w hybrydowych systemach monitoringu. Urządzenia wspierają transmisję w technologiach analogowych i analogowo-cyfrowych AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz CVBS.

Jakie są najważniejsze parametry kamer kopułkowych Dahua?

Możliwość działania w hybrydowych instalacjach CCTV to jedna z wielu zalet omawianych dzisiaj produktów. Jakie są najważniejsze parametry kamer kopułkowych Dahua?

 • Wydajne matryce CMOS Progressive Scan o dużej rozdzielczości zapewniające wysoką jakość obrazu i niski poziom szumów.
 • Dostępność produktów ze wbudowanymi obiektywami motozoom, które umożliwiają wykonywanie dynamicznych zbliżeń w dowolnym momencie.
 • Efektywne oświetlacze IR emitujące światło podczerwone, poprawiające w znaczący sposób jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych oraz w nocy.
 • Szczelne i wytrzymałe obudowy odporne na wodę, pył oraz zachlapanie, dzięki zaprojektowaniu w klasie szczelności IP 67.
 • Możliwość rejestrowania odgłosów otoczenia (opcja dostępna w przypadku podłączenia do dedykowanych rejestratorów).

W zależności od potrzeb użytkownicy mogą wybrać urządzenia wyposażone w matryce o rozdzielczości od 2 do 5 megapikseli.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo – kamery kopułkowe Dahua

Dobrnęliśmy do końca! Wiesz już, że kamery Dahua to profesjonalne rozwiązania w dziedzinie systemów monitoringu wizyjnego. Produkty należące do tej kategorii zapewniają użytkownikom możliwość rejestrowania szczegółowego obrazu w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych oraz w godzinach nocnych.

Jeżeli cenisz sobie funkcjonalność i bezpieczeństwo, to kamery kopułkowe Dahua doskonale zrealizują Twoje wymagania. Urządzenia oferują doskonałą jakość obrazu i szereg zaawansowanych funkcji przetwarzania. Jednocześnie są dostępne w sklepie internetowym EC System w rewelacyjnej ofercie cenowej. Skontaktuj się z przedstawicielem i zapytaj o ofertę.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here